.
05 - 850 Ożarów Mazowiecki
ul. Przyparkowa 13
tel.: 48 22 722 31 84
fax.: 48 22 722 23 29
 sprzedaz.bronisze@plantico.pl
www.bronisze.plantico.pl
 
 

Hodowla Roślin Bronisze jest Spółką Agencji Nieruchomości Rolnych.

Od roku 1948 zajmuje się hodowlą i produkcją roślin. Oferuje drzewa oraz krzewy zarówno liściaste jak i iglaste, a także kwiaty balkonowe i rabatowe. Firma posiada pełny asortyment roślin w pojemnikach do całorocznych nasadzeń, przystosowanych do polskich warunków klimatycznych, odpornych na choroby i szkodniki. Produkcja drzew i krzewów odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów.

Hodowla Roślin Bronisze zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją działek, ogrodów przydomowych, rekreacyjnych, trawników oraz terenów zieleni.

Projektujemy i wykonujemy ogrody, skarpy, skalniaki oraz oczka wodne zarówno dla klientów indywidualnych , jak i podmiotów gospodarczych. Dokonujemy renowacji i pielęgnacji już istniejących ogrodów i trawników oraz profesjonalne przycinamy żywopłotów, drzew i krzewów.

Nasz asortyment uzupełniany jest o nowości, które pojawiają się na rynku mebli ogrodowych w całej Europie. Bogactwo i różnorodność naszej oferty handlowej sprawiają, że każdy Klient znajdzie tutaj meble ogrodowe, które Go zainteresują.

Naszą dewizą jest kompetencja, profesjonalizm, oraz realizacja projektów w szybkim terminie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam udzielać fachowych porad. Zapewniamy miłą obsługę.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony i serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty.


Рейтинг@Mail.ru